Reality šou Farma 14 je neustále plná prekvapení, a kým len pred pár hodinami musela po dueli statok už po druhýkrát opustiť sympatická Alexandra Čilíková, domov uplynulý týždeň putoval aj kontroverzný Minh Nguyen Anh. Ten opakovane porušil pravidlá súťaže, v dôsledku čoho sa pripravil o možnosť hrať o 75-tisíc eur.

Markizácka šou Farma sa pomaly dostáva do veľkolepého finále, pričom na statku ostalo po neočakávaných situáciách posledných deväť súťažiacich. Nakoľko vypadnutá Saška bola hostkou vo Farme X-tra už potom, čo statok opustila po prvýkrát, po uplynulom dueli sa v šou objavil po boku Tomyho Kottyho neprehliadnuteľný Minh. Ten bez okolkov priznal, že práca na statku mu nevoňala a do súťaže prišiel iba kvôli tomu, aby sa zviditeľnil.

,,To bolo hrozné, povedal som si, ako si ma Alica dovoľuje trestať! Povedal som si, no tak mám tresty, ktoré aj tak nesplním a vedel som, že odídem. Ja som taký tvrdohlavý, že sa nenechám, aby ma niekto trestal. A už vonkoncom nie nejaká erotická hračka tuto predo mnou! Rozhodol som sa, že odídem z Farmy ako víťaz a nie ako ostatní, čo prehrali v dueli,“ uviedol bez servítky o svojich zámeroch. Taktiež prezradil, že ak by šou vyhral, s nikým by sa o peniaze nepodelil a minul by ich na luxusné značky v Rakúsku či Švajčiarsku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým Viktóriu, Sašku a Alex označil za svoje najbližiše osoby zo šou, ostatní farmári sa nevyhli jeho ostrej kritike. Ako prezradil, pred kamerami mali vládnuť predovšetkým faloš a intrigy, pričom moderátorovi prezradil aj svoje plány do budúcna. Minh sa absolútne netají tým, že mieni byť mediálne známy a priamo pred kamerami vyzval sponzorov k podpore.

Zároveň neskrýval údiv nad vlastným vystupovaním pred kamerami: „Ako som mohol byť taký naivný?! Ja som tam každému som veril a ja som bol označený za toho najhoršieho a najviac falošného,“ zamýšľa sa 20-ročný Vietnamec. Zároveň prezradil, že chce byť influencer, rozbehnúť biznis a byť slávny operný spevák. „Ja nebudem sedieť desať hodín v škole ako ostaní, trápiť sa a nič z toho nemajú. Kopu mojich spolužiakov, ktorí to vyštudovali, teraz robia v maloobchode! Ja keby takto mám skončiť, zastrelím sa!“ prekvapoval aj moderátora Minh a dodal: ,,Ja som hviezda sám o sebe tým, aký som. Ľudia ma teraz zastavujú, fotia sa so mnou, podpisy chcú.“

Celú epizódu s Minhom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk