Je to iba pár dní, čo sa uskutočnila dlho očakávaná svadba moderátorky Jasminy Alagič a rapera Patrika “Rytmusa“ Vrbovského. Novomanželia sa po ceremónií rozhodli ísť na výlet do zahraničia, kde zrejme podľahli aj nákupnému ošiaľu. Čerstvý ženáč tak prehovoril o peniazoch, ktoré sú často tŕňom v oku širokej verejnosti.

Po tom, ako sa prevalil vzťah rapera a moderátorky, mnohí fanúšikovia boli presvedčení, že Jasmina zatúžila po peniazoch. Desiatky ľudí ju nazývali zlatokopkou a využili každú príležitosť, aby jej mohli vyčítať luxus, v ktorom žije.

Dvojica zrejme dúfala, že po svadbe sa táto téma uzavrie, no nestalo sa tak. Spoločne vyrazili na pár dní do Paríža, kde natočili pár krátkych videí. Budúca mamička sa rozhodla kritiku otočiť na humor a viackrát ukázala na luxusný kúsok vo výklade so slovami: ,,Keď budeme mať peniažky, tak takúto kabelku chcem.“

Vtipný nápad balkánskej krásky sa však nestretol s pochopením a k financiám sa nakoniec vyjadril samotný Rytmus. ,,Pokiaľ chlap má lóve a neodzrkadľuje sa to na jeho žene, deťoch alebo rodine, tak je to čistý sebec. Pokiaľ chlap lóve nemá a stará sa o neho jeho žena, nerobí všetko pre to, aby tie lóve mal, tak zlyhal,” uviedol vo videu raper.

Budúci otecko však nesklamal fanúšikov a pokojne im odpovedal aj na fakt, že peniaze “vráža“ do svojej novopečenej manželky. „A neni nič krajšie, aspoň pre mňa, keď sa môžem starať o moju kráľovnú. Vytvára to vo mne pocit, že sa starám o svoju rodinu,” dodal na záver.

Zdroj: Instagram/rytmusking  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, Instagram/rytmusking, Pixabay