Politika Minister Jaroslav Naď ŠOKUJE! Končí nadobro v politike?

Minister Jaroslav Naď ŠOKUJE! Končí nadobro v politike?

Minister obrany Jaroslav Naď má v posledných mesiacoch významnú úlohu vzhľadom k prebiehajúcemu vojnovému konfliktu v susednej Ukrajine. V najnovšom rozhovore však poriadne šokoval, keď priznal, že je z politiky znechutený a zvažuje i možný odchod zo scény.

Jaroslav Naď má v posledných mesiacoch neľahkú úlohu, keďže v susednej Ukrajine vypukol vojnový konflikt. Ministra obrany však trápia i koaličné a vnútrostranícke spory, ktoré sa neustále stupňujú. Len nedávno pritom opustil hnutie OĽaNO poslanec Juraj Krúpa, ktorý krátko na to prestúpil do SaS.

Všetky náročné okolnosti tak nútia Naďa prehodnocovať, či chce v politike aj naďalej zotrvávať. O krokoch, nad ktorými uvažuje, prehovoril v rozhovore pre Denník N v rámci festivalu Atmosféra. „Nikdy nebudem človek, ktorý by nebol lojálny, ale keď sa rozhodnem odísť z politiky, tak úplne. To sa môže stať zajtra, človek toho už má plné zuby. Reálne hovorím, úprimne, že zvažujem, čo ďalej,“ uviedol bez okolkov.

Svoje pochybnosti mal predostrieť už aj Eduardovi Hegerovi a Igorovi Matovičovi. Kolegu sa pritom na sociálnej sieti zastal poslanec Andrej Stančík, ktorý uviedol, že má Naďa rád ako ministra, no taktiež ako človeka. „Je možno najlepším ministrom tejto vlády a vďaka nemu má armáda konečne postavenie, ktoré si zaslúži… Jeho jasná podpora Ukrajiny nás ako krajinu pomohla jasne dostať na správnu stranu histórie napriek bučaniu populistov a extrémistov z opozície,“ uviedol Stančík, ktorý by bol z odchodu Naďa sklamaný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/Denník N, FB/Andrej Stančík │ Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO, YT/Denník N

Exit mobile version