Minister obrany Jaroslav Naď vie mať občas poriadne ostrý slovník. Svoje vyjadrovanie bez servítky pred ústami dal najavo aj počas minuloročných protestov, keď niektorých zavesených na bráne Úradu vlády nazval opicami. Tentokrát perlil na sociálnej sieti, kde naložil jednému z komentujúcich. 

Minister obrany, ktorý nedávno vystrašil verejnosť svojou dobitou tvárou, len pred pár dňami získal nelichotivé ocenenie Homofób roka za svoje vyjadrenie o registrovaných partnerstvách pre homose*uálov. Na sociálnej sieti sa rozhodol k tejto cene vyjadriť aj verejne pred svojimi fanúšikmi a sledovateľmi. Niektorí z nich mu však venovali poriadnu kritiku.

Jedným z nich bol aj istý užívateľ, ktorý vyzval Jaroslava Naďa na dvanásťminútovku: „Škoda, že minister by neodbehol ani dvanásťminútovku,“ rýpol do politika. Ten ale tieto slová nenechal bez odozvy a svoju kondičku okamžite obhájil. „Dvanásťminútovku si dávam niekoľkokrát za týždeň, vy obrovský znalec,“ odvetil Naď.

Fanúšik sa ale nenechal odbiť tak rýchlo a ministra vyzval na „súboj“: „Kedy ideme pomerať sily, vy znalec?“ opýtal sa na rovinu. Naď ale Slováka okamžite schladil jedinou vetou: „Pip*kov si merajte s Vami podobnými jedincami, ja to nepotrebujem,“ hlesol. A hoci neznámy muž trval aj naďalej na zmeraní síl, politik už na tieto provokácie nereagoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  │ Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO