Minister obrany Naď podáva TRESTNÉ oznámenie na 2 známych poslancov!

Dátum:

Ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi podľa všetkého došla trpezlivosť. Ako oznámil na svojom profile sociálnej siete, podáva trestné oznámenie na dvoch známych poslancov. Dôvodom je podľa jeho slov klamstvo, ktoré šíria na sociálnych sieťach. Reakcia na oznámenie prišla okamžite.

Minister obrany dnes oznámil na svojom profile, že sa chystá podávať trestné oznámenie na poslancov Mariana Kotlebu a Milana Mazureka. Dvojica mala zverejniť skreslené a nepravdivé informácie o vývoji a využití monitorovacieho systému MOVIR.

Dnes ráno sme preto podali trestné oznámenie za šírenie poplašnej správy v súvislosti s klamstvami okolo projektu MOVIR, ktoré vyprodukovala táto dvojica. Títo páni sa rozhodli uchopiť pozornosť dôverčivých ľudí a prostredníctvom vymyslených konštruktov o koncentračných táboroch, v ktorých majú byť ľudia umiestňovaní rezortom obrany, účelovo zavádzať verejnosť s cieľom jej zastrašenia… Ministerstvo obrany SR v žiadnom prípade nevytvára a neplánuje vytvárať ,,tábory pre neočkovaných ľudí“, nezavádza na Slovensku ,,totalitu“ ani ,,nový svetový poriadok,“ uviedol Jaroslav Naď.

Krátko na to zareagoval na sociálnej sieti aj poslanec Mazurek: „Minister obrany SR dostal jeden zo svojich záchvatov a ide na mňa podať trestné oznámenie, pretože som zverejnil informácie o chorom a totalitnom projekte MOVIR, na ktorom pracuje Technická univerzita v Košiciach. Som nesmierne rád, že Naď nevie udržať svoje dámske hormóny na uzde a vďaka jeho počinu sa o tomto odpornom projekte môže dozvedieť celé Slovensko. Ľudia si zaslúžia vedieť pravdu,“ myslí si.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO, Milan Mazurek • Republika │ Foto: FB/REFRESHER SK

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...