Mnohým politikom zasahuje ich práca do súkromného života, pričom môžu byť terčom útokov aj jeho najbližší. I toto je daň za ich verejné vyhlásenia či rozhodnutia, ktoré sa nepozdávajú občanom. Na vlastnej koži to opäť pocítil aj minister obrany.

Jaroslav Naď si zrejme znepriatelil čoraz viac Slovákov potom, čo došlo k schváleniu obrannej dohody medzi USA a SR, pričom ju odobrila aj samotná prezidentka Zuzana Čaputová. Práve dnes (3. februára) sa oficiálne podpíše medzinárodná zmluva ministrom obrany a ministrom zahraničných vecí Ivanom Korčokom priamo v Spojených štátoch.

Pár dní pred zahraničnou cestou sa však šéf rezortu obrany rozhodol navštíviť zimný štadión v Dúbravke, kde mal jeho syn Daniel hokejový tréning. Podľa slov hrdého otca je chlapec hráčom tímu HOBA už 7 rokov. ,,Mal v sobotu tréning a ja som sa išiel pozrieť, ako sa mu darí. Málokedy mám voľný víkend, tak som si to nenechal ujsť,“ vysvetlil na sociálnej sieti.

Situácia na štadióne bola pokojná až do chvíle, keď politik odchádzal do auta, kde plánoval počkať na syna, kým sa osprchuje a prezlečie. ,,Pri odchode zo štadióna, asi 10 metrov od východu, som naozaj videl skupinku asi 4-5 ľudí, zjavne rodičov detí, ktorí na mňa tlieskali (áno, zjavne s negatívnym nádychom) a jeden z nich kričal “zapredanec“ a “vlastizradca“. Keďže to bolo niekoľko desiatok metrov odo mňa a mimo mojej cesty, vôbec som na to nereagoval a išiel som ďalej k východu zo štadióna do auta a čakal som na Daniho, ktorý o pár minút prišiel,“ popísal nepríjemný zážitok člen strany OĽaNO.

Naďovi prišlo správanie rodičov trápne, pričom nerozumie, prečo sa takto strápnili priamo pred deťmi. Za ich konanie sa mal ministrovi osobne ospravedlniť prezident klubu HOBA, ktorý preferuje jednotnú komunitu rodičov. ,,Aj on sám tvrdí, že klub by mal držať pokope a ja, keď sa prídem pozrieť na tréning či zápas, som tam vždy ako rodič a nikdy som tam nerobil kampaň ako politik,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Jaro Naď-minister obrany SR, OĽaNO  |  Foto: FB/Jaro Naď-minister obrany SR, OĽaNO, HOBA-Hobáci & Hobáčikovia, YT/Politika na Slovensku, YT/Refresher