Strana Smer usporiadala v pondelok tlačovú besedu, na ktorej sa vyjadrovala k aktuálnym spoločenským a politickým témam. Rečnenie predsedu Roberta Fica však náhle prerušil minister hospodárstva Richard Sulík, ktorý sa na mieste ocitol náhodne. Toto zahlásil pred kamerami!

Opozičná strana Smer sa v pondelok rozhodla usporiadať tlačovú besedu pred budovou rezortu ministerstva pôdohospodárstva. Predseda Robert Fico sa ujal slova ako prvý, pričom sa vyjadroval k aktuálnym politickým témam, medzi iným aj k zdražovaniu energií.

Kým ho však za mikrofónom stihol vystriedať niektorý z kolegov, vedľa rečníckeho pultíku sa náhle objavil okoloidúci minister hospodárstva Richard Sulík. Ten smerácku tlačovku znenazdajky prerušil. “Prepáčte, len jedna drobnosť, lebo toto vyzerá nadlho. Nabudúce, keď sa spýtate, tak… Patrí to tu SPP, ale dobre, keď ste tu, tak tu už ostaňte,” poznamenal minister.

Na jeho slová okamžite zareagoval podpredseda Smeru Ľuboš Blaha. V odpovedi nezabudol spomenúť ani manželov Geissovcov, ktorých má Sulík aktuálne “na starosti”. “Je vo zvyku, že predstavitelia SaS narúšajú iné brífingy. Majú to v móde. Pani Bittó Cigániková to urobila Matovičovi a Sulík sa teraz rozhodol, že opustí Geissovcov a príde medzi nás,” pobavil sa poslanec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Robert Fico