Minister hospodárstva Richard Sulík rovnako ako ďalší politici pociťuje stresy, ktoré sa podpisujú na jeho zdraví aj výzore. Po dovolenke ale podstúpil zmenu imidžu a okrem toho, že sa po vyše mesiaci oholil, výrazne schudol. Ručička na váhe mu ukazuje menej až o 8 kíl!

Minister Richard Sulík (53) sa rovnako ako ďalší politici musí pasovať s vysokým pracovným tempom, dennodennými stresmi a konfliktmi, ktoré sa podpisujú na jeho zdraví, no aj na vzhľade. Kým niektorí pri hektickom štýle práce chudnú, šéf rezortu hospodárstva zas po čase vo funkcii pribral.

Po návrate z dovolenky je z však z neho nový muž. Ako priznal pre Plusku, okrem toho, že sa po mesiaci a pol oholil, nachodil po slovenských horách stovky kilometrov. „Poctivo som prešiel 380 kilometrov a nejakých 18 výškových kilometrov bolo dokopy. No a niečo vyše pol milióna krokov mi hodinky ukázali. Kilometrov bolo denne 25 až 30, dva dni sme mali až 35,“ spresnil.

Počas turistiky sa tak ministrovi podarilo zhodiť 8 kíl a z pôvodných 102 kilogramov schudol na 94. Stanovil si však ďalší cieľ, a tým je zhodiť do konca augusta ďalšie 4 kilá, pričom obmedzil pitie alkoholu. „Keď menej pijete, menej jete, idete skôr spať, keď idete skôr spať, mate ráno čas ísť si zabehať. Také sú tie súvislosti, začína to všetko alkoholom,“ vtipkuje. A ako vyzeral politik počas lozenia po horách i ako vyzerá teraz, si pozriete na fotkách >>> TU <<<. Robert Fico si to po dovolenke zas namieril na súd s Dušanom Kováčikom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/richard_sulik