Dňa 17. novembra sa konal v Bratislave protest, počas ktorého vystúpili na pódiu aj viacerí nezaradení poslanci. Mikrofónu sa ale ujal aj istý muž, ktorý rečnil o nákupe lietadlovej lode. Tento počin neostal bez povšimnutia politikov a minister Naď aj Matovič sa pobavili.

Protestujúci sa 17. novembra zhromaždili na Šafárikovom námestí v Bratislave, odkiaľ sa presunuli v podvečerných hodinách pred Úrad vlády. Počas protestov bola použitá aj pyrotechnika, ktorá zranila dvoch policajtov, pričom tí museli byť následne ošetrení.

Jeden z rečníkov pred mikrofónom začal pritom rozprávať o nákupe lietadlovej lode ministerstvom obrany. Tieto slová pobavili Jaroslava Naďa natoľko, že im venoval status na sociálnej sieti.

DEZOLÁTOM ROKA SA STÁVA… Ja už fakt neviem, čo mám na to povedať. Hádam iba to, že prajem všetkým pevné zdravie a bez akejkoľvek irónie niektorým najmä to duševné. Pán veľmi vážne tvrdí, že ideme nakupovať lietadlovú loď a parkovať ju v prístavoch v USA. Ja pridávam, že určite áno, hneď po tom, ako postavíme vlastnú vesmírnu stanicu, kde budú pristávať naše vlastné raketoplány,“ zažartoval. Pridal sa aj Igor Matovič, ktorý sa na sneme ospravedlnil a Fica nazval bastardom:TOTO včera protestovalo. Umíram,“ dodal v trnavskom nárečí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO, Igor Matovic  │ Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO