Igor Matovič každým dňom dokazuje, že neplánuje patriť ku konzervatívnym politikom, ktorých kroky sú vždy vopred naplánované a premyslené. V mnohých prípadoch sa snaží riadiť aj podľa svojho vnútorného pocitu.

Premiér sa pravidelne prihovára Slovákom na sociálnej sieti, kde informuje nielen o politickej situácií, ale aj dianí v jeho súkromnom živote. Je to iba pár hodín, čo sa pochválil novým strihom, keďže konečne navštívil svoju holičku.

Jeho nový ,,look“ však zatienil omnoho dôležitejší príspevok, keďže si do kancelárie pozval matku zavraždenej Martiny (†27), Zlaticu Kušnírovú. V čase, keď sa s ňou prvýkrát skontaktoval, ho mnohí politici obvinili z využívania zdrvenej matky, ktorá mala byť iba súčasťou jeho predvolebnej kampane.

Matovič sa však o život ženy, ktorá denne navštevuje hrob dcéry, zaujíma aj po výhre vo voľbách. ,,Dnes som mal česť pozvať na obed do bývalej Ficovej pracovne vzácnu hosťku,“ napísal na sociálnej sieti, pričom zverejnil ich spoločnú fotografiu pri pochutnávaní si na jedle. Nezabudol pritom pridať ani odkaz s názvom ,,Dobro zvíťazí.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Igor Matovič