27. decembra došlo v brnenskej Zoner Bobyhall k očakávanej udalosti Fight Night Challange 3, ktorá bola plná zvučných mien. Kým všetky vyhlásené zápasy ovládli muži, diváci sa predsa len mohli tešiť aj na jeden súboj žien, keď sa proti sebe postavili speváčky Dominika Mirgová a Aless!

Na treťom turnaji organizácie Fight Night Challenge sa do ringu postavilo viacero známych osobností. Okrem troch exfarmárov si rukavice nasadili i viacerí hudobníci, medzi inými aj Dominika Mirgová a Aless. Dievčatá na seba strhli všetku pozornosť ako jediné ženské účastníčky udalosti, pričom technicky sa viac darilo práve rodáčke z Trnavy.

Aj keď bolo prvé kolo iba zahrievacie, následne si hudobníčky nič nedarovali a rozdali si zopár trefných úderov. Na body napokon so skóre 3:0 jednoznačne vyhrala Dominika Mirgová, ktorú okrem iných prišiel podporiť aj 7-ročný syn Peťko.

“Boxujem iba dva a pol mesiaca a verím, že keby to robím pol roka, tak som niekde inde. Dominika Mirgová v dnešný deň ukázala, že nie je len speváčka, ale aj bojovníčka,” neskrývala radosť a dojatie z výhry 31-ročná mamička. Tá sa plánuje vrátiť čo najskôr za mikrofón, kým rešpekt vyjadrila aj svojej súperke Aless.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/FightNightChallange | Foto: IG/dominikamirgovaofficial