Dominika Mirgová a jej manžel Peter Zvolenský sa stali terčom pozornosti Slovákov. Po tom, čo sa prevalila nevera jej manžela, ktorý si má byť blízky s 22-ročnou Klárou, už prehovorila aj samotná speváčka. Prvé slová venoval teraz fanúšikom i Peter.

Život Dominiky Mirgovej sa obrátil o 180 stupňov po šokujúcej informácii. Hoci je so svojím manželom Petrom Zvolenským v oficiálnom zväzku už sedem rokov, aktuálne prechádza veľmi náročným obdobím. Jej milovaný má mať blízko k 22-ročnej slečne Kláre, s ktorou má tráviť voľný čas.

Speváčka sa medzičasom vyjadrila k súkromnej kauze, ktorá ju zastihla nepripravenú. Vinu však nehádže len na svoju lásku a popol nasypala aj na vlastnú hlavu. Dominika však prízvukuje, že s manželom urobia všetko pre to, aby situácia čo najmenej zasiahla ich synčeka Peťka. K nevere sa rozhodla verejne vyjadriť aj samotná Klára, ktorá odkázala, že si zvládnu vyriešiť všetko sami.

O slovo sa po mlčaní prihlásil nakoniec aj manžel Peter, ktorý na sociálnej sieti zverejnil krátky odkaz. “Odo mňa nejaké vyjadrenie nečakajte. Nebudem vám tu na váš rozkaz ani potvrdzovať, ani vyvracať, čo sa deje… Ja, teda, my aj naše okolie najlepšie vieme, ako náš vzťah fungoval/nefungoval, či bol nalomený alebo nie, čo a ako bolo, tak nás to nechajte doriešiť v pokoji! A neubližujte všetkým naokolo, čo sa ich to týka,” rozohnil sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/zvolkoofficial