Miriam Kalisová patrí medzi ženy, ktoré dokážu pravidelne prekvapiť. Tak to je rozhodne aj tentokrát. Pred pár mesiacmi totiž šokovala svojich fanúšikov, keď priznala, že túži aj po inej profesií. Dnes sa stala profesionálkou, ktorá sa na istý čas stane súčasťou vášho života.

Keď sa obľúbená moderátorka priznala, že sa túži stať profesionálnou pomocníčkou pri pôrode tzv. dulou, fanúšikov poriadne prekvapila. No predpokladali, že ide iba o rozmar, ktorý ju čoskoro prejde a určite sa snaží iba opäť zaujať.

Pravdou však je, že jej sen sa stal skutočnosťou. Aj napriek tomu, že je v zácviku, stala sa právoplatnou členkou pôrodného tímu. Kým lekári pomáhajú budúcej mamičke po zdravotnej stránke, Miriam je jej psychickou oporou.

S klientkami je v kontakte od šiesteho mesiaca tehotenstva, pričom im môže pomáhať pri nákupe výbavičky, odpovedať na otázky a nakoniec aj asistovať pri pôrode. No skĺbenie práce v televízií a povinnosti duly nie je vždy jednoduché. Kalisová totiž musí byť dva týždne pred pôrodom mamičke k dispozícií 24 hodín denne. Aj napriek tomu je však šťastná, že sa jej podarilo splniť si svoj sen.

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Instagram