Poriadne ostrá farmárka Nikol Fridrichová, ktorá si počas celej šou nedávala servítku pred ústa, je po poslednom dueli už doma. Stihla prijať pozvanie k Martinovi Šmahelovi do Farmy X-tra, no zavítala aj do markizáckeho Telerána. Náhle však prehovorila Miriam Kalisová, ktorá farmárku pozná už približne rok.

Na Farme 12 narobila poriadny vietor 32-ročná Nikol Fridrichová, ktorá prišla na statok vyhrať 75-tisíc eur kvôli svojej dcére. Po poslednom dueli ale musela Farmu definitívne opustiť. Viac ako z odchodu domov však bola sklamaná z Rebeky a Heňa, ktorí sa na seba vrhli len krátko po jej vypadnutí. Z domova sa už prihovorila fanúšikom a všetkých uistila, že s touto dvojkou sa určite nestretne ani po skončení relácie.

Napokon vyzradila aj Heňovo tajomstvo a odhahlila jeho slová pred začatím farmárskej šou. Medzitým stihla zavítať spolu s Majou aj k Martinovi Šmahelovi do Farmy Xtra či do markizáckeho Telerána. Prostoreká Bratislavčanka pred verejnosťou tajila celé týždne vážne diagnózy, ktoré jej stanovili lekári pred príchodom na Farmu. Aj kvôli tomu sa stala terčom kritiky divákov, no tí sa do hnedovlásky obúvali predovšetkým kvôli posteľným scénkam s Heňom, ktoré mohla vidieť aj jej dcéra.

Aj v tejto veci má však Nikol jasno a hejterom poslala jasný odkaz. Čo však nikto nečakal je, že farmárku pozná i Miriam Kalisová, ktorá sa o nej rozhovorila na Instagarame pri fotke malého mačiatka: “Pýtate sa, odkiaľ máme mačiatka… tak od Nikol Fridrichovej, ona stále niečo zachraňuje … Zoznámili sme sa asi pred rokom, keď robila zbierku do azylového centra pre týrané ženy… Potom im organizovala mikulášsku a vianočnú zbierku… a odvtedy sa tak nejako charitatívne spájame, keď je treba,” vyzradila detaily moderátorka. Mnohí tak mohli spoznať aj inú stránku Nikol, ktorú na statku príliš neukazovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Miriam Kalisová pozná Nikol Fridrichovú vďaka charitatívnym akciám a opusteným zvieratkám
Nikol zavítala spolu s Majou do pondelkového Telerána

Zdroj: Instagram/miriam.kalisova │ Foto: Instagram/miriam.kalisova, nikki_fridrich, Facebook/Teleráno