Očkovanie sa stalo natoľko diskutovanou témou, že mnohé celebrity starostlivo zvažujú, či sa chcú k tejto téme vôbec verejne vyjadriť. Sú si totiž vedomé, že sa tak či onak dočkajú tvrdej kritiky. Slovenská moderátorka sa napokon rozhodla vyjadriť svoj názor bez ohľadu na ohlasy, ktoré prídu.

Miriam Kalisová je moderátorkou relácie Rexlex, no taktiež je influencerkou, ktorá má slušnú základňu fanúšikov. K téme pandémie koronavírusu a očkovaniu sa vyjadrovala iba minimálne, no jej priaznivci sa často pýtali, či absolvovala vakcináciu proti ochoreniu COVID-19.

36-ročná plavovláska napokon verejne oznámila, že je zaočkovaná. ,,Rozhodla som sa nepodliehať strachu, ktorý sa snažia medzí ľudí šíriť konšpirátori a antivaxeri. Rozhodla som sa pre vieru v dobro,“ otvorene sa vyjadrila ku kontroverznej téme očkovania.

Obľúbená markizáčka taktiež priznala, že sa v jej blízkom okolí stretla aj s iným pohľadom na vakcináciu. ,,Od niektorých aj mne blízkych ľudí ma prekvapilo, že sú skôr ochotní uveriť v nejaký celosvetový komplot na vyhladenie ľudstva než veriť v to, že sa ako ľudstvo vieme spojiť a spoločne sa vďaka poznatkom a vede pokúsiť zahnať krízu, ktorá na svete vznikla,” odpovedala jednému z fanúšikov na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/miriam.kalisova