Miriam Pribaničová si po sobotnom dueli musela zbaliť veci a farmu opustiť. Do Nového času prišla zodpovedať otázky divákov a prezradila špinavé praktiky na farme, ktoré sú ešte horšie, ako sa na prvý pohľad zdalo.  [sociallocker]

Miriam má za sebou veľmi náročný duel, kde si zmerala sily s mladučkou trénerkou Luciou Mokráňovou. Okrem namáhavých disciplín sa musela popasovať aj s nebezpečne vysokým krvným tlakom, ktorý sa pred duelom pohyboval na hodnote 190/115. Ako sama prezradila, svoje zdravotné problémy a vysoký tlak nepripisuje ťažkej práci na farme ani stresu z duelu, ale najmä dlhodobému útočeniu Lenky Hrčkovej. Pre Nový čas zodpovedala otázky divákov, kde prezradila, ako to celé naozaj bolo, kto ju oklamal a ako sa ju niektorí farmári snažili psychicky udupať.

Na adresu Lucie Miriam poznamenala, že v súkromí sa živí ako seriálová herečka a to ukázala aj na farme. Podľa jej slov ju Lucia oklamala a prosila, aby bol ženský duel, pretože už chcela opustiť farmu a odísť domov. Tomuto scenáru mala byť naklonená aj Lenka, ktorá sa po odchode Lucie tešila na post farmárky týždňa. Dôkazom toho mala byť aj reakcia Lenky po Luciinej výhre, ktorá vraj nebola nadšená, ale skôr naopak.

lucia mokranova miriam pribanic duel
Lucia v dueli bojovala ako dračica.

Lucia mala svoje skutočné úmysly údajne Miriam prezradiť až pred duelovou stodolou, a síce, že domov v žiadnom prípade nejde a bude bojovať. Lenkino útočenie spolu s odhalením Luciinho klamstva bolo podľa Miriam spúšťačom jej vysokého tlaku. Taktiež prezradila, že Luciina fľaša bez vody a zabudnutý almanach nebola práca Šárky, ale Lenky, ktorá si takto chcela poistiť Luciino vypadnutie a svoj post farmárky týždňa.

Spolu s Luciou ju sklamal aj Miki, ktorý sa údajne tiež vždy nesprával s úctou a robil si z nej a Šárky Racovej posmešky. Tiež ju mrzelo, že sa vyhýbal práci a radšej volil vysedávanie a zábavu. Najťažšie srdce má však na Lenku a Ľuba, ktorí ju vyslovene psychicky deptali a snažili sa ju z farmy vyštvať. “Mala to byť taká dohoda medzi Lenkou, Ľubom a Luciou”, uvádza. Opäť pre cas.sk potvrdila, že Ľubo do nej na farme silno sotil a Lenka na ňu útočila, aj keď ju opakovane prosila, aby ju nechala na pokoji. Na týchto ľudí bude mať zrejme najhoršie spomienky.

lubo filkor miriam pribanic konflikt
Konflikt Ľuba a Miriam.

Naopak, vonku by sa rada stretla s Tomášom a aj so Šárkou, ktorú považuje za jedinú na farme, ktorá sa jej zastala počas najhorších chvíľ. Na otázku, či je Šárka úprimná, odpovedala s očakávaním: “Či bola úrpimná sa dozviem, keď sa vrátim domov.” Miriam sa dokopy zúčastnila dvoch ročníkov Farmy a jedného ročníka chorvátskej Farmy. Jej pôsobenie však ešte stále nemusí byť definitívne, keďže po odstúpení Lenky Hrčkovej zostalo na farme voľné miesto. Všetky odpovede Miriam na otázky divákov nájdete TU.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Youtube [/sociallocker]