Reality šou Farma 11 sa ešte ani poriadne nerozbehla a zo statku už cítiť poriadne dusnú atmosféru. Kým by mal podľa pravidiel proti sebe bojovať východ vs západ, zdá sa, že zástupcovia od Košíc zvádzajú zápas predovšetkým priamo medzi sebou.

Markizácka reality šou, ktorá sa dočkala už svojho jedenásteho pokračovania, momentálne hostí 14 súťažiacich. Východ vs západ proti sebe bojujú v rôznych úlohách, avšak viac než súdržnosť divákom ukazujú predovšetkým svoj temperament. Ten východniari nedokážu skryť ani priamo medzi sebou, pričom mnohí súťažiaci sú už psychicky na dne. Po dvoch týždňoch na statku skončila opäť v slzách 19-ročná Mirka Csorbová z Košíc, ktorú si po intrigách podali viacerí farmári.

Sebavedomá brunetka, ktorá sa neúspešne snažila pomotať hlavu Radovi Dulinovi, tentokrát vybuchla potom, čo s ňou jej objekt túžby neprehovoril dva dni. Aj keď sa pred ostatnými súťažiacimi dušuje, že o 38-ročného Popradčana nemá záujem, kamery zachytávajú nielen v nočných hodinách čosi iné.

Teenagerské volanie po pozornosti s dávkou sĺz však zasnúbený vodič sanitky ignoruje, pričom v hovorni priznal svoj trpký názor na mladú brunetku. “Veď bojujme za východ a nie poďme chrápať tam na západ. Potom sa čudujú ľudia na východe, že západniari o dievčatách našich rozprávajú, že sú to ľahké dievčatá. Tak hej, šak sa prezentujeme tak,” povedal bez servítky.

Mirka v kúpeľni pred Romanou priznala, že ju trápi, ako sa k nej jej tím správa, avšak tá mala na celú vec opačný pohľad. Ako uviedla, všetci sú podľa nej ku krupiérke z východu normálni, pričom Rado využíva, že je doňho zamilovaná. Užialená farmárka však so slzami zhodnotila, že ak by to bolo možné, okamžite by odišla domov, nakoľko si Farmu chcela vyskúšať a neprišla do šou trpieť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto|Video: YouTube