Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že v šou Ruža pre nevestu ženíchovi Tomášovi Tarrovi najviac učarovala Petrana Galatea Oráčová. Mnohých divákov i samotné súťažiace priam šokovalo, keď si vybral práve mladú študentku psychológie. Prekvapenie neskrýva ani Mirka, ktorá sa dostala až do finále. Namiesto plaču sa však nemohla ubrániť smiechu.

Mnohí diváci si boli istí, že Tomáš Tarr si napokon vyberie Mirku. Prišlo však veľké prekvapenie, keď vyznal svoje pocity práve Petrane. Ak by ste čakali, že blondínka skončí v slzách, opak je pravdou. Pred kamerou sa totiž priam až škodoradostne smiala.

O svojom účinkovaní najnovšie porozprávala v šou Bez ruže, kde ju vyspovedala moderátorka Katarína Becca Balážiová. Bývalú krasokorčuliarku prekvapili hlavne videovizitky Petrany, podľa ktorých bola hlboko zamilovaná do Štúrovčana od samého začiatku. Vo vile mala totiž údajne neraz priznať dievčatám, že o neho nemá záujem.

Podľa slov Mirky sa 21-ročná kráska jednoducho len chcela stať víťazkou. ,,A čo sa týka rande Petrany a Tomáša vo finálovej časti, ja som pri tom zaspávala. A všetko to bol scenár, ktorý hrala a celý si ho s maminkou dohodli,“ myslí si Košičanka. Nepríjemne ju prekvapilo, že Tomáš neustále opakoval, že nechce mať po svojom boku žiarlivú a konfliktnú ženu, no aj tak si vybral študentku psychológie s búrlivou minulosťou.

Aj z tohto dôvodu pre ňu bolo rozhodnutie ženícha úsmevné. Dokonca prezradila aj moment, kedy iba neveriacky krútila hlavou. ,,Tomáš mi na desiatom ceremoniáli povedal, že si ma vyberá, lebo majú koňa a chcú veterinárnu starostlivosť. A Petrane povedal stále niečo osobné: Si tu pre mňa, myslíš to so mnou vážne… Mne v živote nič takéto nepovedal. Mne povie, že majú koňa,“ so smiechom povedala milovníčka zvierat, ktorá ho pred Petranou varovala, no jej slová nepadli na úrodnú pôdu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: IG/tvmarkizaofficial, TV Markíza