Pomaly tomu bude rok, ako TV Markíza začala vysielať šou Ruža pre nevestu. Mirka Hrivňáková sa v nej dostala až do finále, no tam jej dal Tomáš Tarr košom. Odvtedy sa v živote krásnej Košičanky veľa zmenilo.

Ešte počas vysielania šou Ruža pre nevestu sa na krásku usmialo šťastie a osud ju spojil s Matejom, ktorý má rovnako ako ona blízko k zvieratám. Dvojica sa však prednedávnom rozišla a Mirka je opäť single.

Mirka

Od uplynulého leta je z krasokorčuliarky vyštudovaná veterinárka. Tejto profesii sa ale zatiaľ ešte naplno nevenuje. Aktuálne ju živia sociálne siete, ktoré ju spojili i s populárnym autorom zábavných videí a redaktorom relácie Teleráno Adamom Štrbom. Dvojica už spolu natočila niekoľko vtipných príspevkov a v spolupráci plánuje pokračovať. Ako Mirka prezradila v stredajšom Teleráne, kde ju sprevádzal práve Adam, čaká ich aj spoločná lyžovačka.

Niektorí diváci účastníčku Ruže pre nevestu možno na prvý pohľad ani nespoznali. Pýši sa totiž plnšími perami a dlhšími vlasmi tmavšieho odtieňu, ktoré jej ale veľmi pristanú.

Mirka

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓜𝓲𝓻𝓴𝓪✨ (@mirkahri)

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/telerano, mirkahri, adamstrba