Začiatok nového pracovného týždňa znamenal pre farmárov na markizáckom statku voľbu novej hlavy šou. Kým vypadnutý Martin Kollár nominoval za farmárku týždňa svoju kamarátku Kristínu, východ poslal do malého duelu autoritatívneho Rada.

Farma 11, na ktorej proti sebe bojujú východ vs západ, a evidentne už aj východ vs východ, sa prehupla do tretieho súťažného týždňa. Po voľbe novej hlavy statku, ktorou sa stal temperamentný Rado Dulin (38) z Popradu, sa súťažiaci vo večerných hodinách trochu odviazali. Niekorí z adeptov na výhru sa stretli v posteli farmára týždňa, kde čo to popili a vyrozprávali si pikantné historky zo svojej minulosti.

Ešte predtým sa však Kristína opýtala svojich spolubojovníkov, či by im vadilo, keby noc strávila v Radovej chatke, kde je teplá a mäkká posteľ. Nakoľko nikto neprotestoval, obľúbená členka západniarov ostala po nočnom záťahu ležať vedľa svojho súpera.

Aj keď východniara a západniarku spája iba kamarátstvo a priateľské sympatie, v posteli sa pod rúškom tmy stihli jemne provokovať. Kristínino vyšportované telo s bujným dekoltom nenechalo Rada chladným, pričom jej na lôžku adresoval poriadne pikantnú vetu: „To je normálne že tlak taký na vajcia moje, že ….“ Ako tiež priznal, za správaním sa fotomodelky nevidí žiadnu taktiku a považuje ju za dievča, ktoré sa chce usmievať a zabávať.

Na druhej strane, ešte pred večerou načapala pri rozhovore osamote dvojicu v posteli 19-ročná Mirka, ktorá s pravidelnou dávkou plaču nezvláda nezáujem stále zasnúbeného vodiča sanitky. Nuž, vyzerá to tak, že v chatke farmára týždňa bude v najbližšie dni ešte veselo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: YouTube, IG:Kristi_Dali