Miro Jaroš sa v minulosti pokúsil o hudobnú tvorbu pre dospelých, no napokon sa jeho cieľovou skupinou stali deti. Pesničky pre najmenších sú mimoriadne obľúbené, vďaka čomu má spevák veľké množstvo fanúšikov. Sláva má však aj svoju odvrátenú stranu.

Miro Jaroš sa stal v posledných rokoch detskou hviezdou, pričom zverejňuje jeden videoklip za druhým. Mnohí fanúšikovia sú tak veľmi radi, ak majú dojem, že si dopisujú práve s ním. Spevák však najnovšie upozornil svojich priaznivcov, že v istom prípade nejde o neho, ale o podvodníka, ktorý sa snaží z ľudí vymámiť peniaze.

Bývalý superstarista by bol veľmi nerád, ak by mu niekto naletel. ,,…od vás pýta peniaze za to, že získate členskú kartu a s ňou výhody fanklubu. Nikdy som od svojich fanúšikov týmto spôsobom nežiadal žiadne peniaze ani iné súkromné informácie,” zdôraznil rodák zo Žiliny. Neznámy človek dokonca posiela ľuďom fotky z videa, ktoré nedávno nahral pre fanúšikov, aby komunikácia vyzerala čo najreálnejšie a dôveryhodne. Buďte preto obozretní!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jarosmiro | Foto: IG/jarosmiro, YT/Galgan Music