Reality šou Farma 13 spozná už v sobotu (11. decembra) svojho víťaza, ktorý si prilepší o fantastických 75-tisíc eur. Aj keď sú v hre už len posledné štyri mená, nakoľko Stanka z boja o postup do finále vypadla, iný boj musí zvádzať na poli milostnom. Na statok sa totiž vracia jej expartner Miro!

Miro a Stanka tvorili zamilovaný pár hneď od spustenia reality šou, pričom náklonnosť si vyjadrovali nielen láskou, ale aj poriadne korenistými hádkami. Aj keď východniar mienil vonku na svoju televíznu partnerku počkať, po prezretí niekoľkých epizód svoj zámer zmenil, pričom blondínka nelenila taktiež. Len chvíľu po Mirovom odchode totiž našla šťastie v náručí mladšieho Dávida, ktorý stále bojuje o postup do finále.

„Ona na mňa tak nadávala, špinila a čakala, pokiaľ ja vypadnem. Už mi tam dačo nesedelo a proste, keď som už bol doma, a som si z pár častí tie výstrihy pozrel, tak nemal som dobré pocity, že proste ona ma tam ohovárala a nadávala na mňa, čiže je to také dosť falošné,“ povedal po vypadnutí zo šou. Stana už pre mňa neexistuje! Nikdy v živote, fuj! Nech si ju zoberie psychiatria! Taká uvrešťaná žena mi určite nechýba,” neskrýval sklamanie Miro.

Tesne pred finále sa však vracia aj s ostatnými farmármi späť na statok, kde všetci rozhodnú, kto z troch semifinalistov by mal zabojovať o finančnú výhru. Kým Stanka venuje svoj bod Dávidovi, kamera nasníma Mira, ktorý sa pri Mikim zatvári viac ako pobavene. Po rozhodnutí nasledovala večera, kde sa láskou sklamaný muž prihovorí Mesutovi a Natálii: ,,Nech vám to klape spolu, lebo ja som sa sklamal.”

Aj keď si exfarmár sľuboval so Stankou veľkú lásku aj po ukončení šou, po jeho príchode sa doslova obchádzali. ,,So Stanou sa nemienim vôbec rozprávať. Proste budem ignorovať, to je moja zásada, ja som taký zásadový chlap. Proste mám na to svoje práva a videl som, čo som videl v telke a o tom sa nemienim baviť,” povedal bez pardonu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: VOYO, markiza.sk, IG/farma.markiza