Slovenský spevák Miro Šmajda, ktorý v roku 2009 hviezdil v talentovej šou ČeskoSlovensko hľadá Superstar, prešiel priam neuveriteľnou transformáciou. Zo strapatého rockera s chudou postavou sa premenil na statného muža, ktorého telo by chcela mať po svojom boku nejedna Slovenka! 

30-ročný Košičan, ktorý už zopár rokov buduje svoju hudobnú kariéru najmä v Českej republike, kde aj žije, sa postupom času premenil zo sladkého blondína v atraktívneho muža. Spevák sa zbavil svojej charakteristickej divokej hrivy, začal vyznávať ,,RAW- VEGAN” životný štýl a v kombinácii s pravidelným cvičením sa dostal aj k vytúženej postave, ktorú by mu mohol závidieť nejeden muž.

Aj keď sa po boku hudobníka dlhodobo neobjavovala žiadna žena, už zopár mesiacov tvorí pár so sympatickou Katkou. “Cestovali sme spolu 6 týždňov po Ázii a Katka je nielenže skvelý parťák, ale tiež rovnaký blázon ako ja,” povedal ešte v apríli 2018 pre Blesk.cz Šmajda. Ako sa zdá, dvojica má v sebe mimoriadneho cestovateľského ducha a opäť sa vybrala na dobrodružné cesty do ďalekej Ázie.

Miro a Katka sa momentálne nachádzajú vo Vietname, kde spolu brázdia cesty na novej motorke, ktorú si spevák doprial v Hanoji k 30. narodeninám. “Je obrovský rozdiel rekreačne jazdiť na požičanom skútri v okolí nejakého miesta, kde človek prebýva a rozdiel jazdiť zo severu na juh Vietnamu hlavné ťahy, dialnice, spojky a 6 prúdové výpadovky z 8 miliónového mesta do ďalších miest, kde neplatia žiadné pravidlá premávky, semafory a prednosť v jazde len intuitívne, väčšinou má väčšie vozidlo prednosť. Na cestách (aj na hlavných frekventovaných ťahoch) kravy, psy, mačky, kozy, potkany, kusy nábytku a rôzne občas neidentifikovateľné objekty,” vyznal sa dobrodruh Miro.

Foto: Instagram/MiroSmajda, artkatchi | Video: YouTube