Vypadnutá Alena sa rozhodla za farmára týždňa určiť už po tretíkrát Mira, ktorého čakala neľahká úloha, a to voľba sluhov. Jeho rozhodnutie jednu osobu natoľko nahnevalo, že dokonca padli aj nadávky.

Po vypadnutí Aleny nastal na farme kľud a ako sa vyjadrili ostatní, hlavne tichšie, nakoľko práve Alena mala okolo všetkého veľa rečí a všade ju bolo počuť. Farmári sa dokonca vyjadrili, že zavládla až rodinná atmosféra, ktorá sa im veľmi páčila a bolo vidieť, že sú všetci nadmieru spokojní. To však netrvalo dlho.

Miro, ako nový farmár týždňa musel vybrať dvoch sluhov, ktorí sa dostanú do ohrozenia a súťaž o 75 000 eur sa môže pre jedného z nich skončiť. Slúžka bola takmer každému jasná a tak sa väčšina ani nečudovala, že sa ňou stala Lula. Šok však prišiel pri mene sluhu, ktorým sa stal Milan. Toho Mirova voľba natoľko nahnevala, že si ponadával a priam až zúrivo si išiel pobaliť svoje veci.

“Neboj sa, jeho dni ešte prídu. Takého ako je on sa nebojím,” povedal Milan Dávidovi, pričom narážal na Romana. Mal totiž počuť kúsok z rozhovoru práve medzi Mirom a Romanom, ktorý sa ho snažil prehovoriť, aby si vybral Milana a nie jeho. Roman to samozrejme popiera a vraj sa o nič také nepokúšal. Zdá sa teda, že je celkom jasné, koho si Milan v prípade ohrozenia vyberie do mužského duelu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook