Aktuálny ročník reality šou Farma 10 rozhodne nie je chudobný na bizarné momenty, súťažiacich vytŕčajúcich z davu či kontroverzné situácie. O poriadny kolotoč nečakaných obrazov sa divákom postarala najmä 33-ročná Michaela Štefániková, ktorá dala uplynulý piatok Farme navždy zbohom.

Kontroverzná súťažiaca Michaela sa do pamätí divákov zapísala najmä ako svojrázna brunetka s poriadne podrezaným jazyk a prevažne zachmúreným čelom. Potom, ako mamička dvoch detí zaučila do tajov lásky pod vplyvom alkoholu neskúseného kolegu Dominika, Na rozdiel od Farmy, ktorá dnes vyzerá desivo,

Dvojica vytvorila aj spolu s Petrom Harezníkom neohroziteľnú trojicu. Až do piatku! Práve v uplynulej časti totiž Ražňančanka vypadla po duele s Danielou, pričom stále neuviedla na pravú miere špekulácie o jej údajnom tehotenstve. Dnes je Michaela už doma v spokojnosti, kde sa po pobyte na statku rozhodla radikálne zmeniť svoj image. Novými vlasmi sa pochválila i na sociálnej sieti Instagram, kde okažite zožala množstvo pozitívnych ohlasov. Čo hovoríte, páči sa nová Miša aj vám? Na rozdiel od Farmy, ktorá dnes vyzerá desivo, sa exfarmárke červená celkom hodí, nemyslíte?

Michaela ako ju poznáte z televíznych obrazoviek

Michaela dnes

Zdroj: Instagram/Michaela.Stefanikova