Michaela Štefániková musela celé týždne čeliť ostrej kritike za to, že Dominika počas Farmy oklamala predstieraným tehotenstvom. Zdá sa ale, že exfarmárka je opäť šťastná po boku mladého muža. Toto je jej vyvolený!

Miša Štefániková si počas Farmy, ale aj po jej skončení, vypočula ostrú kritiku na svoje predstierané tehotenstvo, ktorým chcela taktizovať voči silnému hráčovi a víťazovi Dominikovi Porubskému. Vyzerá to ale tak, že červenovláska je konečne opäť šťastná a po jej boku sa objavuje nový chlap.

Aj keď sa chvíľu zdalo, že práve Dominik je jej srdcu blízky, po klamstve jeho priazeň definitívne stratila a medzi farmármi došlo už len k nepríjemnému telefonátu, počas ktorého si mali všetko vysvetliť. Michaela tiež počas finále Dominikovi naštvane vyčítala, že sa začal okamžite zaujímať o novú hráčku a banditku Dadu, hoci ich vzťah neprerástol do ničoho vážnejšieho.

Nech je ako chce, vášnivá farmárka má už dnes oči pre iného. Identitu mladého muža zatiaľ síce tají, no aspoň zábery na sociálnej sieti dávajú vytušiť, že ide o mladého muža a dvojica je naozaj zaľúbená. Okrem bozkov zverejnila odvážna Michaela aj záber, počas ktorého si vychutnáva masáž hore bez. Veď sa presvedčte sami!

Zdroj | Foto: Instagram