Je tomu už zopár týždňov, čo diváci televízie Markíza spoznali oficiálneho víťaza desiatej série reality šou Farma. Po napínavom súboji, ktorý bezkonkurenčne vyhral skromný Dominik Porubský, sa vo finále objavili aj ostatné tváre relácie, pričom mnohé boli zmenené na nepoznanie.

Reality šou Farma býva už s pravidelnosťou plná ctižiadostivých ľudí, ktorí netúžia iba po lákavej finančnej výhre, ale aj mediálnom zviditeľnení sa. Jednou z najvýraznejších súťažiacich sa v desiatej sérii stala jednoznačne Michaela Štefániková, ktorá v šou vytvorila kontroverzný trojuholník s Tatianou Brunayovou a Petrom Harezníkom. Súťažiaci napokon ostali priateľmi aj po vypnutí kamier, pričom práve Miša prešla od vypadnutia v dueli snáď najväčšou premenou.

Kým na markizáckom statku vystupovala 33-ročná mamička dvoch detí ako bruneta s podrezaným jazykom, na finále sa už ukázala s ohnivou červenou hrivou. Ako sa však zdá, Michaela sa nabažila aj tohto divokého odtieňa a aktuálne boduje s celkom novým imidžom. Počas cesty na ples totiž zverejnila na sociálnej sieti Instagram snímky, na ktorých doslova žiari s hnedým odtieňom, pričom táto farba jej skutočne pristane. Miša, za nás 10/10!

Michaela dnes

Zdroj: Instagram/michaela.stefanikova, galovci, farma2018_official