Televízna šou Bez servítky sa teší medzi divákmi mimoriadnej obľube, pričom týždeň čo týždeň varí pred kamerami nová pätica súťažiacich. V uplynulých dňoch sa okrem speváčky Barbory Balúchovej Slovákom predstavila aj fitnesska Miška Pančušková, ktorá napokon zhodnotila svoje vystupovanie na JOJ-ke.

Kulinársku šou Bez servítky najnovšie okorenila neprehliadnuteľná športovkyňa Michaela, ktorá pred kamerami neukázala len dokonalú postavu, ale predovšetkým bujný dekolt. Práve to si všimli aj diváci relácie, ktorí brunetke vyčítali, že si zrejme pomýlila program, pričom ona sama si taktiež nekládla servítku pred ústa.

,,Ja som si pozrela kúsok z tej relácie… a akože… to jak tam vyzerám? Akože…,“ neskrývala prekvapenie. ,,Zlé svetlo, úplne že zlý uhol, úplne že unavené oči po celom dni natáčania, po celom týždni… celé zle. Musím sa vám priznať, že vyzerám tam hrozne, nepozerajte to,“ vyzvala fanúšikov na Instagrame.

,,Ale aspoň vidíte názornú ukážku, že keď sa nastavíte správne, správny uhol, správne svetlo, tak aj vy môžete vyzerať ako Megan Fox. A keď je zlé svetlo, zlý uhol, unavené oči, prepracované oči, tak môžete vyzerať aj veľmi zle,“ dodala sebakriticky Miška.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Bez servítky, IG/fit.m.p