Diváci mohli pred pár dňami vidieť na televíznych obrazovkách najočakávanejší a mimoriadne dramatický dvojduel. Proti sebe sa totiž postavili farmári, ktorí sa počas natáčania stali milencami či dobrými kamarátmi. Výsledok súboja však vyvolal u divákov veľké pobúrenie.

Na statku sa nachádzalo príliš veľa farmárov, v dôsledku čoho sa pred začiatkom tzv. zlatého týždňa uskutočnil dvojduel. Michal Mošpan si vybral za spolubojovníčku Martinu ,,Muffy” Korkobcovú, pričom sa musel postaviť proti Dagmar Kubinovej a Šimonovi Koleňovi. Víťazmi dvojduelu sa napokon stali Mišo a Muffy, no súťažiaci ani diváci neboli spokojní s priebehom hry.

Kameňom úrazu sa stala druhá disciplína s názvom ,,Ježko v klietke”. Moderátor Marek Fašiang upozornil duelantov, že musia prepíliť všetky ,,pichliače”, aby mohli ježka vytiahnuť z klietky. Michal však veľkou silou zdvihol ježka z klietky, vďaka čomu prelomil dva zostávajúce pichliače. Práve tento moment nahneval divákov, ktorí sú presvedčení, že išlo o podvod. Za porušenie pravidiel tak mali získať dôležitý bod práve Dagmar a Šimon. To sa však nestalo!

Kritika fanúšikov reality šou je čoraz tvrdšia. Televízia Markíza sa preto rozhodla zareagovať na obvinenia spojené s podvádzaním Michala počas dvojduelu. „Pravidlá každej disciplíny sú pri nakrúcaní riadne vysvetlené, vo vysielaní na TV obrazovke sa môže stať, že odznejú v skrátenej verzii. Všetky pravidlá sa detailne a zrozumiteľne vysvetľujú súťažiacim počas skúšky duelu či moderátorom Marekom Fašiangom, ale aj réžiou programu. Toto bolo riadne dodržané. Je na subjektívnom rozhodnutí súťažiaceho, či sa rozhodne vytiahnuť ježka, aj keď nie sú odpílené všetky pichliače. Michal s Martinou sa rozhodli zariskovať a vyšlo im to,” vysvetlila šéfka markizáckeho PR oddelenia Andrea Macáková pre telkac.zoznam.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: telkac.zoznam.sk | Foto: TV Markíza