Svet modelingu zasiahla zdrvujúca správa o úmrtí krásnej finalistky súťaže krásy Miss Universe, ktorá si dobrovoľne siahla na život. Rodina i priatelia sú v absolútnom šoku, keďže sa zdalo, že ju netrápia žiadne vážne problémy.

Modelka Amber-Lee Friis bola pred pár dňami nájdená bez známok života, keď vo veku 23 rokov spáchala samovraždu. Kráska z Nového Zélandu bola v roku 2018 finalistkou Miss Universe, pričom patrila k favoritkám súťaže. Aj keď nevyhrala, získala si veľké množstvo fanúšikov, ktorým sa pravidelne prihovárala.

Aj tesne pred samovraždou sa na sociálnej sieti zaoberala témou rastu domáceho násilia páchaného na ženách. ,,Ak ste uviazli vo vnútri s toxickým alebo zneužívajúcim partnerom, napíšte mi správu o mojich ručne robených mydlách (žiadne nemám) a budem vedieť, že vás môžem skontrolovať. Ak sa ma pýtate na kúpu mydla (žiadne nepredávam) a pridáte adresu doručenia, budem vedieť kontaktovať políciu. Od tejto karantény došlo k nárastu prípadov domáceho násilia. Prosím, nebojte sa osloviť ma. Ak sa situácia týka dieťaťa, prosím, doplňte, že máte záujem kúpiť bublinkový kúpeľ pre vaše dieťa (žiadne nepredávam). Som tu pre teba,” zverejnila výzvu, ktorou chcela pomôcť týraných ženám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eu.usatoday.com  |  Foto: FB/Amber-lee Friis