Autonehoda Borisa Kollára dostala pred niekoľkými mesiacmi do pozornosti aj bývalú účastníčku súťaže krásy Miss Miroslavu Fabušovú (38). Kráska sa nachádzala v čase nehody vo vládnej limuzíne a rovnako ako predseda parlamentu sa musela zotavovať zo zranení v nemocnici.

V súčasnosti sa Fabušová dáva do poriadku v domácej liečbe a pri vianočnom stromčeku už stihla zapózovať aj úplne nahá. Krk jej ešte musí občas podopierať golier a následky po nehode zrejme bude pociťovať poriadne dlhú dobu.

Niekdajšia misska najprv zaryto mlčala a odmietala komunikovať s fanúšikmi, no teraz je všetko inak. Najnovšie zodpovedala kolo ich zvedavých otázok, medzi ktorými sa objavila aj jedna naozaj chúlostivá: „Mirka, je pravda, že ste čakali bábätko a, bohužiaľ, ste potratili?“ Fabušová smutnú správu potvrdila slovami „…áno, je…Nateraz sa však nevie, kto mal byť otcom dieťaťa, ani kedy a za akých okolností o dieťatko prišla, keďže bližšie informácie neprezradila.

Miroslava Fabušová sa spolu s Borisom Kollárom stala obeťou autonehody 24. októbra 2020, keďže sa spoločne viezli v štátnej limuzíne v podvečerných hodinách. Predseda parlamentu, ktorý sa ostro vyjadril k správaniu zdravotnej sestry, skončil v nemocnici, kde napokon došlo k viacerým konfliktom počas toho, ako sa oňho chodili starať viaceré priateľky. Napokon prišli o prácu dve zamestnankyne nemocnice, vedenie tvrdí, že išlo o plánované zmeny, no námestníčka má iný názor. Fabušová sa zotavuje po pobyte v nemocnici doma a stihla sa pochváliť záhadným tetovaním v srdiečku, ktoré má súvis práve s Kollárom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/mirkafabus, FB/Sme rodina