V pondelok popoludní došlo v bratislavskej časti Ružinova k hroznej nehode, pri ktorej prišlo o život len 18-ročné dievča. Po nehode na luxusnom SUV skolabovala aj misska Daniela Kralevich, ktorá mala sedieť vo vozidle. Mnohí Slováci však majú na vec tvrdý názor.

V pondelok poobede došlo v bratislavskej časti Ružinov k otrasnej nehode, pri ktorej vyhasol život 18-ročného dievčaťa. Podľa informácií Nového Času mal svedok z miesta nehody uviesť, že vozidlo, ktoré dievča zrazilo, sa údajne rútilo cez ulicu a pred priechodom pre chodcov nepribrzdilo. V aute s EČV Daniely Kralevich mala sedieť práve známa misska a podnikateľka, ktorá sa už dlhšie sťažuje na zastrašovanie a strach o život.

18-ročne dievča malo po náraze odletieť do vzdialenosti až takmer 20 metrov, pričom z miesta nehody vznikli aj smutné zábery. Mladú dievčinu sa do príchodu záchranky snažil oživiť jeden okoloidúci, no neúspešne. Podľa slov hovorkyne Záchrannej zdravotnej služby Aleny Krčovej utrpela zranenia nezlúčiteľné so životom. Anonymný zdroj z vyšetrovania dodal, že 35-ročná podnikateľka skolabovala a bola ošetrená v ružinovskej nemocnici, foto >>> TU <<<. Policajná hovorkyňa Slamková nateraz vylúčila u vodiča požitie alkoholických nápojov a vyšetruje sa, či sedela za volantom Range Roveru práve Kralevich.

Slováci sú však zo smrti nevinného dievčaťa zhrození a obávajú sa, či ten, kto spôsobil nehodu, dostane adekvátny trest: “Keď umrie dieťa, je to peklo. Ale keď sa rodičia starajú celých 18 rokov, vypiplú dieťa a zrazu, keď je dospelá a oni môžu byť hrdí na celoživotné “dielo”, tak ju na prechode zmetie z povrchu zeme. Neverím v slovenské súdnictvo, ale snáď ju bude svedomie umárat po zvyšok života. Rodine mladého dievčaťa vyjadrujem úprimnú sústrasť,” napísala Michaela, ktorej dali za pravdu stovky ďalších.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/D.K., Facebook/Nový Čas