O pár týždňov nás čaká výnimočný galavečer, počas ktorého sa pred divákmi predvedie dvanásť najkrajších žien zo Slovenska. Finalistky súťaže krásy sa pred zrakmi divákov ukážu v unikátnych šatách či plavkách, no korunku si odnesie iba jedna. Aj tentokrát sa však objavila finalistka, ktorá už teraz púta veľkú pozornosť.

V posledných rokoch sa v súťaži krásy objavujú finalistky, ktoré pútajú pozornosť ešte pred samotným významným večerom. V minulosti to bola Dominika Dávidová, ktorá disponovala oblejšími tvarmi a neskôr zaujala ľudí exotická tanečnica Jasmina Tatyová, ktorej otec pochádza z Konga a mama zo Slovenska.

Tentokrát sa však najvýraznejšou tvárou Miss Slovensko 2019 stala slečna, ktorá nevytŕča z davu kvôli fyzickému vzhľadu, ale jej netradičnej profesií. Finalistka číslo 10, Michaela Čajková z Klenovca totiž pracuje ako vojačka, a zároveň je členkou čestnej stráže nášho prezidenta Andreja Kisku. Spoločnou fotografiou s misskou sa dokonca hlava štátu pochválila aj na sociálnej sieti a musíme priznať, že uniforma jej nesmierne pristane.

Zdroj | Foto: Instagram/misska_16, andrejkiska, Facebook/Andrej Kiska,