Je tomu len zopár dní, čo Slovensko spoznalo v poradí už 26. víťazku prestížnej súťaže krásy Miss, ktorou sa stala Sophia Hrivňáková. Veľkolepú šou sprevádzala aj kritika stand-up komičky Simony Salátovej, pričom reakcie sa nezdržala ani bývalá farmárka Karin Dvořáková.

Uplynulá sobota patrila na obrazovkách televízie JOJ živému vysielaniu súťaže Miss Slovensko, kde sa o titul najkrajšej ženy krajiny uchádzalo dvanásť finalistiek. Tie sa divákom a porote predviedli vo viacerých disciplínach, medzi ktorými nechýbalo predvádzanie šiat, promenáda v plavkách alebo dokonca prehliadka svadobných rób.

Dievčatá však tento raz museli ukázať aj svoje umelecké vlohy, nakoľko organizátori trvali na voľnej disciplíne. Kým niektoré zo súťažiacich maľovali či tancovali, Ester Porubcová si sadla priamo na pódiu za klavír, kde doprevádzala 2. vicemiss Janu Vozárovu pri speve legendárnej skladby Čerešne. Po krátkom čase sa k brunetke pridali aj všetky ostatné finalistky, ktoré svojim vystúpením očarili nielen prísnu porotu, ale aj divákov pri televíznych obrazovkách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk