Mladá česká speváčka, ktorej kariéru odštartovala spevácka súťaž SuperStar, má zdravotné problémy. Po nedoliečenej chorobe skončila v nemocnici na infúziách a teraz musí ležať v posteli…

Mladá česká speváčka Monika Bagárová (24) je v posledných týždňoch na roztrhanie. V pracovnej oblasti sa nemôže sťažovať na množstvo príležitostí a okrem vystúpení momentálne Monika pracovala aj na výrobe nového videoklipu s ďalšou superstaristkou Markétou Konvičkovou.

Speváčka tiež prijala ponuku účinkovať v českej tanečnej šou Stardance. Išlo síce len o jedno vystúpenie, no kráska sa naň musela svedomito pripravovať a na tréningoch zo seba vydala všetko. Mladej tmavovláske sa aktuálne darí aj v súkromnom živote, kde si užíva čerstvú zamilovanosť so zápasníkom Makhmudom Muradovom.

Kolotoč povinností sa zrejme ale podpísal na neblahom zdravotnom stave Moniky, ktorá už dlhšiu dobu neliečila svoju virózu. Tá pod vplyvom stresu prešla do takého štádia, že speváčka skončila na infúziách v nemocnici: „Za dva mesiace troje antibiotiká vkuse. To je tak, keď sa človek proste poriadne nevylieči. Klasika, to som proste celá ja. Tak ideme vitamíny. Som zvedavá, snáď to pomôže,“ píše na Instagrame a my želáme speváčke skoré uzdravenie.

Monika skončila na infúziách v nemocnici
V súkromí prežíva šťastné chvíle so zápasníkom Makhmudom

Zdroj │ Foto: Instagram