Mladá dvojica spolu žije už dlhšiu dobu, no hoci ich okolie očakáva, že ohlásia zásnuby či tehotenstvo, oni sa rozhodli urobiť opak. Oznámili, že deti mať nikdy nechcú, pričom ich zarážajúci dôvod pobúril celý svet.

Mladý pár spolu žije už istú dobu a okolie tak, prirodzene, očakávalo, že čoskoro ohlásia zásnuby či tehotenstvo. Stal sa však presný opak a Nathalie Guzman a Andrés Flu na Facebooku oznámili, že deti mať nikdy nechcú. Všetkých však najviac zarazil práve dôvod a ich post sa stal okamžite virálnym.

Chceme sa s vami podeliť o veľkú radosť. Nikdy nebudeme rodičmi. Akceptujeme svet, kde si budeme kupovať hračky len pre seba, cestovať bez obmedzení a chodiť po dome nahí. Naším hlavným dôvodom však nie je toto. Chceme najmä prispieť k zachovaniu planéty, ktorá je preplnená a zničená. Neprinesieme na svet jediného človeka, ktorý by ju kontamitoval. Juhú!,“ znejú slová, ktorá vyvolali vo svete búrlivú diskusiu.

Andrés zverejnil k statusu aj fotku, na ktorej je zjavné, že sa práve chystá na vazektómiu. Po zákroku už nebude možné počať deti, no dvojica je s tým úplne stotožnená. Ľudia sa okamžite rozdelili na dva tábory, a kým jedni chvália a velebia počin dvojice ako šľachetné gesto voči planéte, ďalší to označujú za nesprávny krok: „To sú deti akože kontaminácia?“ ohradil sa jeden z komentujúcich, no pridali sa aj ďalší: „Čo keby sa vaši rodičia rozhodli rovnako ako vy? Deti nie sú chybou, ale požehnaním. Je to sebecké.“ Párik je však presvedčený, že do tohoto preplneného sveta plného násilia a drog deti priviesť nechcú.

Andrés s Nathalie nechcú byť nikdy rodičmi
Svojím rozhodnutím chcú zvrátiť preplnenosť a ničenie planéty

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Facebook, Pixabay