Je mladá, krásna, inteligentná a zrejme aj poriadne tolerantná. V okolí mladej dievčiny sa objavilo niekoľko nápadníkov, no atraktívna tmavovláska všetky ponuky na drink či večeru odmietala. V tom sa však o ňu začal uchádzať muž, pri ktorom jej poskočilo srdce. 

Alexis Tadlock mala iba 24 rokov, keď spoznala lásku svojho života. Ide o Charlesa, ktorý mal vtedy neuveriteľných 79 rokov, pričom žil v šťastnom manželstve. Jeho manželka však nakoniec podľahla zákernej rakovine a starému mužovi bola v smutnom období najväčšou oporou práve mladá blondínka.

Aj napriek tomu, že je medzi nimi vekový rozdiel zarážajúcich 55 rokov, zamilovali sa do seba. Pár už má za sebou dokonca svadbu, pričom si zamilované hrdličky chcú založiť rodinu. Obaja priznali, že na potomkovi už dokonca “pracujú“.

Rodičia mladej slečny sa však s jej novým partnerom nedokážu zmieriť a, samozrejme, majú veľké výhrady voči ich vzťahu. Postoj, ktorý zachovali príbuzní zamilovanej dievčiny, ju hlboko zasiahol, no nie je ochotná opustiť milovanú polovičku, aj keby sa narušili jej vzťahy v rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Facebook/Alexis Reid Tadlock, Pixabay