Mladá žena prišla nešťastne o život, pričom sa jej smrti dalo ľahko zabrániť. Dopustila sa totiž hlúpej chyby, ktorá spôsobila jej okamžité úmrtie. Rodina a priatelia sú v šoku, no zároveň chcú varovať ľudí, aby boli pri zaobchádzaní s mobilom opatrnejší.

Tragédia, ktorá sa udiala pred pár dňami v ruskom meste Togučin, by mala byť varovaním pre každého z nás. Anastasia Sčerbininová sa rozhodla okúpať, kým čakala na dôležitý hovor. Jej mobil bol však vybitý, v dôsledku čoho si ho v kúpeľni zapojila do nabíjačky a odložila na stolík vedľa vane.

Vo chvíli, keď sa 25-ročná mamička kúpala, jej mal zazvoniť telefón, ktorý zobrala do ruky. Počas hovoru sa jej zrejme zariadenie vyšmyklo z ruky aj s pripojeným nabíjacím káblom. Brunetku okamžite zasiahol elektrický prúd so silou 240 voltov, pričom skrat elektriny počul jej 4-ročný syn. Snažil sa ju prebrať údermi na tvári, no žena nereagovala.

Vystrašené dieťa napokon zavolalo starej mame, ktorá kontaktovala záchranárov, no Anastásii už nebolo pomoci. Na hrudi mala mať obrovské popáleniny. Celý prípad je stále predmetom vyšetrovania. Rodina zosnulej ženy však apeluje na všetkých ľudí, aby boli pri zaobchádzaní so svojím mobilom mimoriadne opatrní a nepodcenili situáciu, ktorá zabila ich milovanú osobu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nsk.aif.ru  |  Foto: FB/Angel sup in heaven xx