Mladá mamička bojovala väčšinu svojho života s obezitou. Po tom, ako sa nemohla dostatočne venovať svojmu synovi, sa rozhodla pre zmenu. Chcela byť súčasťou jeho života aj v budúcnosti, no už iba chôdza jej dala poriadne zabrať. Dnes je z nej však iná žena, pričom sa jej podarilo schudnúť desiatky kilogramov.

Claire Wills vážila viac ako 130 kilogramov, keď si uvedomila, že je čas konať. Rozhodla sa preto pre zmenu životného štýlu, pričom zo začiatku spravila dve jednoduché veci. Zo svojho jedálnička vyradila tučné vyprážané jedlá a začala sa vyhýbať alkoholu.

Váha jej začala rapídne klesať, a tak prišiel čas na ďalší krok. Mladá mamička sa snažila nájsť vášeň v cvičení, aj keď ho prvé týždne doslova nenávidela. Odhodlaná žena však vytrvala a teraz pravidelne beháva. Namiesto pár krokov, pri ktorých sa hneď zadýchala, si dnes bežne zabehne pár kilometrov.

Claire sa totiž podarilo schudnúť neuveriteľných 67 kilogramov. Stala sa inšpiráciou pre mnoho iných žien, pričom začala na sociálnej sieti uverejňovať fotografie zdravých jedál, ktoré skonzumuje a cvičenia, ktorým sa venuje. „Všetko je v hlave. Najväčšia transformácia je tam,“ pravidelne upozorňuje na svojom účte sympatická kráska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailystar.co.uk  |  Foto: Instagram/claire_wills_sw