Mnohé tehotné ženy sú kritizované, že sledujú každú diskusiu na internete, kde sú zverejnené „overené“ tipy pre budúce mamičky. Mladá Emily by však s podobným názormi nesúhlasila, keďže jej jednoduchá aplikácia zachránila bábätko.

Emily Eekhoff bola tehotná, keď natrafila na aplikáciu ,,Count the Kicks“, ktorú si nainštalovala do mobilu. Daná aplikácia započítava každé kopnutie bábätka a ich frekvenciu. Najaktívnejšie sú bábätka v 24. až 28. týždni tehotenstva, keďže majú dostatok miesta na hmýrenie sa.

26-ročná tehuľka bola v 33. týždni tehotenstva, keď ju aplikácia upozornila, že neprestajné kopanie dieťatka ustalo. Mladá žena tak neváhala a pre istotu navštívila lekára. Pri vyšetrení bolo počuť tep srdiečka, čo lekárov aj budúcu mamičku upokojilo. Pri ultrazvuku sa však ukázalo, že bábätko má pupočnú šnúru trikrát obtočenú okolo krku.

Emily urgentne podstúpila cisársky rez a už pár mesiacov sa teší z krásnej dcérky. Dokonca sa rozhodla poďakovať aj tvorcom aplikácie, že zachránili život jej najväčšiemu pokladu. Veľmi ju dojalo, že za touto novinkou stoja štyri ženy, ktoré stratili svoje nenarodené deti kvôli podobným problémom ako mala Emily. Veľmi ich potešilo, že aj ich pričinením boli zachránené detské životy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: lifesitenews.com  |  Foto: YouTube, Facebook/Emily Eekhoff