Do Extrémnych premien sa prihlásila aj mladučká Michaela, ktorá vážila až 167 kilogramov. Pod rukami trénera Maroša zhodila neuveriteľných 82 kíl a dnes je z nej kočka ako z módnych časopisov.

Michaela Mücková mala len 20 rokov, keď sa prihlásila do Extrémnych premien. Už v tomto mladučkom veku trpela nadváhou a od štrnástich rokov musela užívať lieky na vysoký krvný tlak. Miška sa stiahla do ústrania a uchýlila sa k lenivosti a výhovorkám.

Všetko zmenil až tréner Maroš Molnár, ktorý v Michaele prebudil opäť chuť žiť a spraviť niečo so svojou váhou, zdravím aj životom. Mladučké dievča napokon našlo silu a odhodlanie zabojovať a v priebehu roka schudlo neuveriteľných 82 kilogramov. Potenie krvi, zdravá strava a náročné tréningy sa napokon vyplatili. Dnes je Miška neskutočná kočka, ktorá by mohla pokojne pózovať v módnych časopisoch.

Tmavovláska si však z Extrémnych premien odniesla okrem vyše 80-tich kíl aj čosi iné. Aktuálne je z Mišky sebavedomé dievča, ktoré sa otvorilo svojmu okoliu. Nebojí sa spoznávať svet a teší sa na zážitky z každého jedného dňa. Rovnako skvelou premenou prešla aj jej kolegyňka Lucia so sklerózou multiplex, ktorá dnes vyzerá úžasne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk │ Foto: Instagram/michaelamuckovaa, Facebook/Extrémne premeny Slovensko