Pred pár týždňami ostala verejnosť v Amerike šokovaná po smutnej správe. Len 27-ročná moderátorka Neena Pacholke spáchala samovraždu, a to iba pár týždňov pred svojou svadbou. Na povrch teraz vyplávali desivé detaily a možné príčiny, ktoré sa podpísali pod tragický príbeh.

Americká moderátorka Neena Pacholke koncom augusta zarmútila svojich milovaných, no aj priateľov a známych. Televízna tvár z kanálu ABC WAOW-9 totiž nečakane spáchala samovraždu. Svoj život sa pritom rozhodla ukončiť v mladom veku 27 rokov a navyše len pár týždňov pred svadbou so svojím snúbencom Kyle Haasem.

Podľa informácií USdaynews tvorila dvojica pár dva roky, no v zákulisí sa hovorilo i o nezhodách a konfliktoch. Snúbenec mal moderátorku údajne aj podvádzať s bývalou milenkou, pričom svedkom má byť ich spoločný známy. “Pozrite sa na jej prsia a zadok, prajem si, aby tak vyzeralo Neenine telo. Nechcem ísť ani domov za ňou. Jediná vec, ktorú od nej dostanem, je daňová úľava, pretože zarába len 47 000 dolárov ročne,” malo zaznieť z úst Kylea.

Dvojica mala ísť napokon od seba a dohodla sa na predaji domu. Keď Neenu jeden z kamarátov nevedel zastihnúť, kontaktoval políciu, ktorá objavila jej nehybné telo v dome vo Wisconsine. Moderátorkina mama zároveň v rozhovore potvrdila, že jej dcéra mala psychické problémy, pre ktoré bola viackrát umiestnená v krízovom centre. “Zhovárala sa s ľuďmi, ale nechcela, aby niekto vedel, ako ju to bolí, a tak radšej nerozprávala, kým to nebolo také zlé,” dodala mama s plačom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=-75_0ZVP-Ys

Zdroj: usdaynews.com │ Foto: YT/10 Tampa Bay, TMJ4 News