Mladá rodinka sa už nevedela dočkať svojho vytúženého dieťatka, ktoré malo prísť na svet za pár mesiacov. Všetko bolo v poriadku, až sa jedného dňa stala nečakaná tragédia, ktorá všetko zmenila.

[sociallocker]Mladý párik z Glasgowa bol v tej najkrajšej fáze vzťahu. Zamilovaní až po uši čakali svoje vytúžené bábätko, ktoré malo prísť na svet už o 4 mesiace. Mladý Sean Gillies sa tešil na najkrajšie obdobie v živote a 26-ročná mamička Karah Ross bola v siedmom nebi. Osud to však chcel inak a zo šťastnej rodinky ostali len spomienky.

V jeden večer prišlo mladej nastávajúcej mamičke z ničoho nič nevoľno potom, ako sa v noci zobudila a následne na to skolabovala. Po okamžitom prevoze do nemocnice sa ju však lekárom nepodarilo zachrániť. Mladý otec sa bleskovou rýchlosťou dostavil do nemocnice, kde mu však lekár oznámil najhoršiu správu v živote. V priebehu sekundy prišiel o svoju milovanú ženu a, bohužiaľ, aj o bábätko.

Ešte šokujúcejší bol dôvod úmrtia mladej ženy. Napriek svojmu mladému veku, výbornej fyzickej kondícii a perfektnému zdravotnému stavu dostala Karah infarkt. Jej rodina sa svorne zhodla na tom, že dievča bolo absolútne zdravé a cítila sa výborne. Ešte víkend pred nešťastnou udalosťou sa bola s priateľmi najesť v reštaurácii a tešila sa na svojho synčeka. Mladý muž nenachádza na túto tragédiu slová, momentálne je na tom veľmi zle a chystá pre svoju milovanú rodinu pohreb.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook
[/sociallocker]