Tak ako každá žena, aj mladá Britka sa v snahe byť “krajšou” rozhodla pre jemnú úpravu vizáže a nafarbila si obočie. To však ešte netušila, akou nočnou morou si bude musieť prejsť už o pár hodín. Na prvý pohľad banálna záležitosť sa totiž pre dievča stala nesmierne vážnou situáciou.

Iba šestnásťročná Tylah Durie navštívila drogériu, v ktorej si kúpila celkom obyčajnú farbu na vlasy. Po jej nanesení sa však mladá dievčina vystrašila na smrť. Po pár hodinách sa u nej totiž objavila alergická reakcia, ktorá jej spôsobila popáleniny 2. stupňa, pričom takmer prišla o zrak.

,,Zobudila som sa takmer slepá. Moje oči sa premenili na dve veľké gule, a zároveň boli zalepené obrovským množstvom hnisu. Bola som v šoku a plakala som. Bála som sa, že v tak mladom veku stratím zrak,” uviedlo dievča na sociálnej sieti.

Zaujímavosťou je fakt, že študentke sa pri zlepšení zdravotného stavu zmenila farba očí. Z modrej sa razom stala zelená. Tylah je šťastná, že sa dostala z najhoršieho a farbenie obočia už určite opakovať nebude.

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: YouTube