Mladá, len 27-ročná tanečníčka Aliesha prišla o život priamo počas Štedrého večera. Po autonehode, v dôsledku ktorej došlo k zrážke troch vozidiel, zahynula kráska priamo na mieste tragédie.

Počas Vianoc došlo v britskom Bedfordshire k tragickej autonehode. Po zrážke troch vozidiel na M1 na mieste zahynula mladá, len 27-ročná Aliesha James. Kráska pritom bola známou tanečníčkou, ktorá vystupovala v slávnom Moulin Rouge v Paríži.

Tmavovláska z Nottinghamu bola úspešná aj v modelingu a za sebou mala kozmetickú kampaň či predvádzanie na móle počas London Fashion Week. Rodina Alieshy je z obrovskej straty zdrvená: “Aliesha bola dcéra, sestra, neter a priateľka. Bola úžasná a priateľská a mnohých sa dotkla svojou milou povahou a dušou,” uviedla.

Podľa informácií DailyMail bola cesta po nehode uzatvorená na deväť hodín. Polícia stále vyšetruje príčinu trojitej zrážky a apeluje na svedkov, ako aj vodičov s kamerami v autách, ktorí sa v danom čase nachádzali na inkriminovanej ceste, aby ju kontaktovali. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Instagram/aliesha.james