Bola mladá, krásna a plná života! Rodina i priatelia tak veľmi ťažko znášajú rozhodnutie, ktoré sa rozhodla mladá žena urobiť. Pri slovách kamionistu, ktorý ju videl živú ako posledný, im musel behať mráz po chrbte.

Grace Brocleksby pochádzala z anglického mesta Lincolnshire, pričom bola obľúbenou študentkou a milovanou dcérou. Začali ju však trápiť duševné problémy a pravidelne navštevovala psychiatričku. Zdalo sa, že jej zdravotný stav sa zlepšuje a 19-ročná kráska sa opäť stávala tou šťastnou ženou.

O to viac je šokujúce, že sa v osudný deň postavila priamo do cesty kamiónu. Za volantom sedel Marc Gibbins, ktorý polícií opísal hrozivé chvíle. ,,Naľavo pred sebou som videl svetlovlasú ženu vo farebnom tričku. Vyzerala, akoby zvažovala, že prejde cez cestu. Keď som bol už veľmi blízko, postavila sa mi do cesty. Bol som v obrovskom šoku. Vedel som, že to urobila zámerne, keďže čakala, kým sa dostatočne priblížim,“ cituje vodiča dailymail.co.uk.

Vyšetrovanie ukázalo, že šofér pri nehode nepochybil, keďže Grace sa do cesty postavila zámerne, keď bol od nej vzdialený 26 metrov. Kamión však na úplne zastavenie potrebuje minimálne 59 metrov. Zároveň sa ukázalo, že študentka užívala lieky z Japonska, ktoré však v Anglicku neboli schválené. Mohli mať nebezpečné vedľajšie účinky, pričom zrejme ovplyvnili úsudok mladej ženy aj v tento nešťastný okamih.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Facebook/Grace Brockleksby, Georgie Mitzikis, Polícia SR