Mnohí si veľmi radi natáčajú takmer každý moment svojho života a s nadšením sa oň delia so svojimi priateľmi. Jednou z nich bola aj mladá žena, ktorá si vychutnávala kúpanie v bazéne, pričom spustila na sociálnej sieti živé vysielanie. Nemohla tušiť, čo sa stane iba o pár minút neskôr!

Hellen Wendy Nyabutová pochádzala pôvodne z Kene, no rozhodla sa presťahovať do Kanady. Začala pracovať ako zdravotná sestra v nemocnici v Toronte. Chcela finančne pomôcť svojej rodine, ktorá zostala v jej rodnej krajine.

Nedávno sa rozhodla voľný čas stráviť plávaním v bazéne, pričom spustila živé vysielanie na sociálnej sieti. Potápala sa vo vode a sem-tam sa pozrela na svoj mobil, aby si prečítala, čo jej napísali priatelia. V jednej chvíli sa však 23-ročná žena vzdialila od svojho mobilu a v bazéne začala metať rukami a kričať o pomoc. O niekoľko sekúnd neskôr všetko stíchlo.

Hellen sa utopila, no živé vysielanie sa ukončilo až po hodine a pol. Jej telo našli bez známok života a privolaní záchranári jej už nedokázali pomôcť. Video, na ktorom prišla mladá kráska o život, videl aj jej otec. ,,Je to hrozné, plakal som. Hovorili sme spolu dva dni pred jej smrťou. Bola šťastná a cítila sa dobre,“ povedal John Kiyondi pre CNN.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: CNN  |  Foto | Video: Twitter