Ľudia sú naozaj nepoučiteľní a nedokážu sa správať zodpovedne ani pod hrozbou nákazy smrtiacim vírusom. Najnovšie to potvrdila mladá žena, ktorá absolútne odignorovala opatrenia vlády, pričom jej konanie bolo viac než hlúpe.

Španielsko patrí medzi európske krajiny, ktoré sú najviac postihnuté koronavírusom. Z Pyrenejského polostrova úrady hlásia takmer 9 500 nakazených pacientov, 342 mŕtvych a 530 vyliečených ľudí. Tunajšia vláda sa tak rozhodla vydať zákaz vychádzania. Výnimkou sú občania, ktorí sú nútení chodiť do práce a jeden člen rodiny, ktorý musí nakúpiť základné veci.

Mnohých tak v španielskom meste Palma prekvapilo, keď videli ženu bez ochranného rúška či rukavíc, ako sa bez problémov prechádza po ulici a následne si ľahne na trávu. Miestni občania zavolali políciu, ktorej dotyčná dáma oznámila, že sa iba chcela opaľovať, lebo je príliš bledá.

Brunetka po výzve mužov zákona, aby opustila miesto a išla okamžite domov, začala slovne útočiť a policajtom vulgárne nadávať. Napokon bola prevezená na stanicu, pričom skončí v 14-dňovej karanténe. Taktiež jej hrozí pokuta v hodnote 30-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ultimahora.es  |  Foto: YouTube/Ultima Hora, Pixabay  |  Video: YouTube/Ultima Hora