Mladá žena väčšinu svojho života bojovala s obezitou, pričom bola veľkou milovníčkou fastfoodov. Zdravý životný štýl bol pre ňu cudzím pojmom, v dôsledku čoho sa stále cítila horšie. Zlomový moment nastal, keď sa mala vydávať a nezmestila sa do žiadnych šiat, ktoré by sa jej páčili.

Rachel Sharp-Olsen pochádza z amerického štátu Missouri, pričom jej ručička na váhe ukazovala 107 kilogramov. Veľké prebudenie nastalo, keď sa zasnúbila s priateľom a plánovali svadbu. Návšteva salónu, kde si vyskúšala desiatky svadobných šiat, skončila vždy plačom a depresiou.

Prišiel čas na veľkú zmenu, pričom sa známa YouTuberka rozhodla pre metódu prerušovaného pôstu. Pri uvedenej diéte je dôležité zloženie stravy, no významnejším faktorom je čas. Prerušovaný pôst sa totiž zakladá na časovom úseku, kedy jete a na niekoľkohodinovej pauze, kedy jesť nemôžete. Väčšinou sa ľudia postia počas dňa 16 hodín vrátane spánku a jedia počas zostávajúcich osem hodín.

27-ročnej žene sa napokon podarilo schudnúť 41 kilogramov, pričom začala aj pravidelne cvičiť. Vďaka novej postave sa Rachel zmestila do svojich vysnívaných svadobných šiat a veľký deň si užila s radosťou po boku milovanej polovičky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: IG/rachellsharp93