Leto sa ešte ani poriadne nezačalo a už si vyžiadalo prvý ľudský život. Uplynulý víkend boli v Bratislavskom kraji privolaní záchranári i potápači k známemu jazeru Kuchajda. Aj napriek veľkej snahe zdravotníkov sa však mladíka nepodarilo zachrániť.

V nedeľu (19. júna) došlo na bratislavskom jazere Kuchajda k obrovskej tragédii. Podľa informácií televízie JOJ skupina kamarátov skočila do vody, no jeden z nich sa nevynoril. Išlo o 18-ročného mladíka, ktorý nevedel plávať. Jeden z jeho priateľov sa ho pokúsil nájsť, no nepodarilo sa.

Napokon privolali záchrannú službu, ktorá o pomoc požiadala aj potápačov. Po chvíli sa jednému z nich podarilo nájsť muža pod hladinou a zdravotníci začali okamžite s resuscitáciou. Oživovali ho viac ako pol hodinu, no už mu nebolo pomoci.

Lekári zostali ešte na mieste desivého incidentu, keďže pomáhali kamarátom zosnulého, ktorí boli v šoku. Údajne malo ísť o partiu mužov, ktorí pochádzajú z východného Slovenska, no v hlavnom meste pracovali na stavbe. Voľný deň si zrejme chceli užiť pri vode, no nakoniec skončil tragicky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: TV JOJ, Pixabay